Wesele w pięknych wnętrzach

Każdy, kto ma wyznaczoną ją datę ślubu, zaczyna rozglądać się za miejscem, w którym mógłby zorganizować niezapomniane wesele. Kraków, restauracja – jeśli te dwie frazy najczęściej goszczą obecnie w Waszej wyszukiwarce, koniecznie powinniście przyjrzeć się malowniczemu miejscu, oddalonemu 20 km od Krakowa, jakim jest Dwór Sieraków.

Sala, które zachwyca

Duża i przestronna sala weselna idealnie nadaje się zarówno na zorganizowanie kameralnej uroczystości weselnej, jak i hucznej imprezy. Tym, co zachwyca jest nie tylko piękna sala, ale także starannie przygotowane menu oraz klimatyczne otoczenie. Wspaniały park, który otacza naszą rezydencję, pozwoli odpocząć od zgiełku miasta i sprawi, że zakochana Młoda para będzie mogła w romantycznej atmosferze spędzić tę wspaniałą uroczystość.

Dwór Sieraków to idealne miejsce, w którym można zorganizować wesele. Kraków, restauracja to dobre miejsca, jeśli chcesz spędzić je w mieście, jednak jeśli marzysz o wytchnieniu i spokoju, to uczczenie ceremonii ślubu pod Krakowem, będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Wspaniała atmosfera, którą odnajdziecie na naszym Dworze sprawi, że uroczystość nie tylko będzie bardziej wzniosła dla Was, ale też dzięki niej Wasi goście zapamiętają ją jako magiczną i niepowtarzalną. Wierzymy, że dzięki naszej troskliwej i profesjonalnej obsłudze, Wasze wesele będzie wyglądać dokładnie tak, jakbyście sobie tego życzyli. Jeśli więc nadal szukacie idealnego miejsca na zorganizowanie tego wydarzenia, Dwór Sieraków to będzie to!

judyta