Wesele na Dworze Sieraków – menu weselne

wesele w małopolsce

Jest taki wyjątkowy dzień, który każdy powinien spędzić tak, by był jak najlepiej zapamiętany. Ważne jest więc miejsce i otoczenie, w jakim zorganizujemy wesele. Restauracja Kraków – Dwór Sieraków, to miejsce, w którym to ważne wydarzenie będzie wyglądać tak, jak należy. Jednym z ważniejszych wyznaczników dobrej organizacji tego typu imprezy, jest menu.

Menu weselne

W cenie menu weselnego na Dworze Sieraków znajduje się sporo pozycji. Rozpoczyna je tradycyjnie przywitanie Młodej pary chlebem oraz solą oraz poczęstowanie ich, a także wszystkich gości ekskluzywnym winem musującym pochodzącym z Hiszpanii – Cavą Palau Brut. Do dyspozycji gości przez cały wieczór będzie dostępna nieograniczona ilość białego i czerwonego wina, którą Para Młoda wybierze podczas procesu degustacji, a także kawa i herbata bez ograniczeń. W pakiet, poza tradycyjnymi posiłkami, wchodzi również zimny bufet, profesjonalna obsługa kelnerska, pod kierownictwem szefa bankietów oraz koordynatora wesel. Cena obejmuje również apartament dla Nowożeńców, a także serwowane do niego szampańskie śniadanie.

To tylko część atrakcji, które przygotowaliśmy, jeśli zdecydują się Państwo zorganizować u nas wesele. Restauracja Kraków, jaką jest Dwór Sieraków, to jedno z piękniejszych miejsc w Małopolsce, w którym można zorganizować tę jedną z ważniejszych uroczystości w swoim życiu. Dwór Sieraków gwarantuje profesjonalną obsługę i cały szereg usług i niespodzianek, dzięki którym ten dzień zostanie wspaniale zapamiętany.

judyta