Twój wymarzony ślub na Dworze Sieraków

organizacja wesela

Niedługo będziesz organizować wesele? Kraków i okolice oferuje wiele pięknych i przyjaznych tego typu uroczystości miejsc – z pewnością jednym z bardziej godnych uwagi jest Dwór Sieraków, który jest zlokalizowany zaledwie 20 kilometrów od Krakowa.

Piękne wnętrza, magiczna okolica

Dwór Sieraków łączy tradycyjne, piękne wnętrza z wysokim poziomem jakości, dzięki którym nasza rezydencja została oznaczona czterema gwiazdkami. Przestronna sala balowa, stworzona na imprezę weselną, to nie wszystko, co mamy Państwu do zaoferowania. Na Dworze Sieraków znajduje się również elegancka restauracja, w której serwujemy najpyszniejsze posiłki.

Ponadto, Dwór Sieraków to idealne miejsce dla wszystkich Młodych Par, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku i w takim miejscu zorganizować swoje wesele. Kraków i okolice to malownicze tereny, a nasz Dwór jest okolony wyjątkowo urokliwym parkiem, w którym można odpocząć, gdy gwar hucznej imprezy za bardzo daje się we znaki. Wielu nowożeńców decyduje się również na sesję ślubną w naszym parku.

Jeśli szukacie idealnego miejsca na wesele, to właśnie znaleźliście! Dwór Sieraków nie tylko gwarantuje piękne wnętrza i otoczenie, ale również profesjonalną obsługą oraz jedzenie i picie na najwyższym poziomie. Wierzymy, że wszystkie Młode pary, które zdecydują się powierzyć nam organizację tej jednej z najważniejszej uroczystości, będą na pewno zadowolone i do końca życia, razem ze swoimi gośćmi, będą wspominać udaną imprezę.

judyta