Sale weselne w okolicach Krakowa – dwór Sieraków

wymarzony ślub w krakowie

Macie już na oku jakieś sale weselne? Kraków to miejsce, w którym znajdziecie ich pełno, jednak te najbardziej urokliwe wcale nie znajdują się w jego centrum. Najpiękniejsze z nich, są otoczone romantyczną przyrodą, pozwalającą na odcięcie się od szumu wielkiego miasta i skupienia tylko na sobie. Dwadzieścia kilometrów od Krakowa, pomiędzy Wieliczką a Dobrzycami, znajduje się miejsce, w którym poczujecie się, jakby Wasze wesele było iście królewskie! Takim miejscem jest właśnie Dwór Sieraków.

Szlachetne przestrzenie i malowniczy park

Każda kobieta marzy o tym, by w dniu swojego wesela, poczuć się jak księżniczka. Potrzebne do tego są oczywiście przepiękne przestrzenie – wierzymy, że nasz Dwór posiada lepszy tego typu klimat, niż inne sale weselne. Kraków to miasto, które jest bogate w miejsce, w którym można się poczuć tak, jakby płynęła w nas szlachetna krew. Jednak co wyróżnia Dwór Sieraków, a czego nie mają zlokalizowane w centrum sale, to malowniczy park. Pozwala on nie tylko na ucieczkę i odpoczynek od szumu wielkiego miasta, ale także często pomaga na chwilę odetchnąć od głośnej i intensywnej imprezy weselnej. Zarówno Para Młoda, jak i goście, na pewno docenią możliwość przechadzki wśród malowniczych, wzniosłych drzew, które umożliwiają eleganckie alejki. Części nowożeńców nasz park tak przypada do gustu, że decydują się na sesję ślubną na jego terenie. Wszystkie zrobione w nim zdjęcia, mają naprawdę magiczny i niepowtarzalny klimat, oddający romantyczny charakter ślubu. Zachęcamy więc wszystkich, do zdecydowania się na zrobienie tych pamiątkowych zdjęć właśnie u nas.

ślub na dworze

Zapraszamy wszystkie Młode Pary do zorganizowania wymarzonego wesela na naszym Dworze. Gwarantujemy nie tylko cudowną atmosferę, wynikającą z samego miejsca, ale także profesjonalną obsługę, która zadba o wszystkie Wasze potrzeby. Wierzymy, że razem uda nam się spędzić niesamowity i niezapomniany wieczór, który będzie wyglądać dokładnie tak, jak sobie go wymarzyliście.

judyta