Sale weselne – okolice Krakowa

sale weselne w krakowie

Małopolska oferuje różne sale weselne. Okolice Krakowa bogate są w ciekawe i luksusowe propozycje, gdzie można spędzić ten wyjątkowy dzień. Wybór często bywa trudny dla Młodej pary, gdyż tego typu ośrodki prześcigają się w dostępnych atrakcjach i kuszą zróżnicowanymi ofertami – czasami nie wiadomo już, co jest najważniejsze. Na co przede wszystkim warto zwrócić uwagę, podczas wyboru sali weselnej?

Otoczenie

Większość Młodych par planuje wesele na ciepłą wiosnę lub lato. Najczęściej związane jest to z tym, by goście weselni mogli odetchnąć świeżym powietrzem, gdy zmęczy ich huczna zabawa. W związku z tym, kluczowe jest, by okolica miejsca, w których jest wesele, była malownicza i sprzyjała krótkim spacerom. Dwór Sieraków, oddalony od Krakowa o 20 kilometrów, położony jest w magicznym parku, pozwalającym na krótki relaks w trakcie wesela. Nowożeńcom często nasze otoczenie podoba się tak bardzo, że decydują się na wykonanie w niej sesji ślubnej.

Jedzenie i alkohol

Jedzenie i alkohol to tak naprawdę dwie, najważniejsze rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę. Ważne, żeby kuchnia nie tylko odpowiadała Twojemu podniebieniu, ale także smakowi Twoich gości. Dwór Sieraków, zgodnie z aktualnymi trendami, stara się gotować zdrowo i sezonowo. Nasze jedzenie jest często doceniane przez gości, pomimo tego, że używamy soli, cukru i tłuszczu w bardzo małej ilości. Szczycimy się też własną piwnicą win, w której nowożeńcy mogą wybierać spośród aż 404 etykiet! Po dokonaniu wyboru, wśród win czerwonych i białych, jest ono dostępne dla naszych gości weselnych w nieograniczonych ilościach.

Wiemy, jak trudny to wybór, gdy chodzi o sale weselne. Okolice Krakowa oferują jednak sporo ciekawych miejsc, w których można zorganizować tę ważną dla każdej pary uroczystość. Dwór Sieraków to czterogwiazdkowe miejsce na wysokim poziomie, w którym możecie zorganizować wesele swoich marzeń, w otoczeniu pięknej przyrody, jedząc wspaniałe jedzenie i popijając je cudownym winem.

judyta