Sale weselne – Kraków i okolice

krojenie tortu

Macie już na celowniku sale weselne? Kraków i okolice bogate są w miejsca, które nadają się na zorganizowanie takiej uroczystości. Dwór Sieraków, położony w odległości zaledwie 20 kilometrów od miasta kojarzonego ze Smokiem Wawelskim, to miejsce, w którym zorganizujecie wesele jak z bajki. Gwarantujemy 100% zadowolenia z wesela, którego klimat tworzy nie tylko piękny Dworek w starym stylu, ale także urokliwy park i profesjonalna obsługa.

Malownicza okolica

Dwór Sieraków słynie między innymi z otaczającego go parku. Pozwala on na wytchnięcie w trakcie weselnej zabawy i tworzy idealne otoczenie dla Młodych par, które chcą odpocząć od zgiełku wielkiego miasta. Nasz park jest wyjątkowo malowniczy i pozwala zapomnieć o całym świecie. Niektórym nowożeńcom przypada do gustu aż tak bardzo, że decydują się na zorganizowanie w nim sesji ślubnych. Zdjęcia, które podczas nich powstają, mają niesamowity i niepowtarzalny, romantyczny klimat.

para młoda

Piwnica win

Dwór Sieraków mógłby pochwalić się swoją pyszną kuchnią, jednak to, co wyróżnia nas od innych miejsc, w których organizowane są wesela, to piwnica win. Znajduje się w niej aż 404 różnych rodzajów win, spośród których Młoda para może wybrać to, które najbardziej trafia w jej gust. Po dokonaniu wyboru, wino lub wina, będą dostępne dla gości w nieograniczonej ilości.

Zapraszamy wszystkie Młode pary, które kierują już swoją uwagę na sale weselne. Kraków i okolice oferują wiele tego typu miejsc, a jednym z nich, na pewno wartym uwagi jest właśnie Dwór Sieraków. Czterogwiazdkowy hotel, restauracja i obsługa na najwyższym poziomie gwarantują, że Wasze wesele przebiegnie dokładnie tak, jakbyście chcieli. Goście długo będą wspominać nie tylko piękne miejsce, ale również smaczne jedzenie i picie, a także doskonałą atmosferę, którą staramy się zawsze zagwarantować. Zadbamy, by ten wieczór był niezapomniany zarówno dla Was, jak i dla Waszych gości. Zapraszamy na oględziny w każdy dzień tygodnia.

judyta