Sale konferencyjne w Małopolsce

sala konferencyjna

Zbliża się ważne wydarzenie i przeglądacie różne sale konferencyjne? Okolice Krakowa proponują Dwór Sieraków, oddalony o zaledwie 20 kilometrów od Krakowa. Gwarantujemy wspaniałe warunki do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań o charakterze konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych. Piękne, zabytkowe wnętrza, pozwalają na większe skupienie i koncentracje. Nasi goście będą mieć do dyspozycji trzy eleganckie sale, które aranżujemy wedle wskazówek klienta. Zapewnia obsługę zarówno pod względem gastronomicznym, jak i technicznym.

Konferencje i spotkania biznesowe na Dworze Sieraków

Wszystkie nasze sale spełniają wymagania, jakich potrzebują tego typu wydarzenia. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że znajdujemy się w tak dogodnej lokalizacji od Krakowa – dojazd do nas jest naprawdę prosty i szybki. Ponadto, posiadamy czterogwiazdkowy hotel i restaurację, w których goście mogą odpocząć po wymagających spotkaniach. Nasze sale są zabytkowe, jednak fantastycznie przystosowane do organizacji tego typu wydarzeń. Wszystkie sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, który pomaga na zorganizowanie spotkania dokładnie w takim kształcie, jaki byśmy chcieli. Dostarczamy do nich również smaczny catering, a dla tych, którzy zdecydują się na taki pakiet, serwujemy również posiłki z naszego zawsze świeżego i sezonowego menu.

mikrofon

Dwór Sieraków jest otoczony malowniczym parkiem, po którym można się przejść i pozbierać myśli. Dla naszych gości przygotowaliśmy również inne atrakcje, w tym programy degustacyjne. Dla osób, które potrzebują prawdziwego relaksu, przygotowaliśmy strefę Spa, w której mogą zażyć odprężającej kąpieli w jacuzzi lub doświadczyć relaksacyjnego, przynoszącego ukojenie masażu.

Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą zorganizować profesjonalne wydarzenie w przyjemnym otoczeniu. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, która postara się sprostać wszystkim Waszym wymaganiom. Wszyscy goście, organizujący u nas tego typu wydarzenia, byli zadowoleni – przekonajcie się sami!

judyta