Romantyczny weekend pod Krakowem

weekend dla dwojga

Weekend dla dwojga? Małopolska oferuje wiele wspaniałych miejsc, gdy chce się uciec z betonowej dżungli, jednak zdecydowanie najbardziej malowniczym z nich jest Dwór Sieraków. Ta oddalona o 20 kilometrów od Krakowa posiadłość już nieraz zachwyciła pary, które chciały zorganizować sobie romantyczny wypad za miasto.

Przepiękna okolica

Dwór Sieraków położony jest w malowniczym parku, który wprost zachęca do spacerów. Leśne otoczenie nie tylko pomaga wyciszyć umysł, ale także inspiruje do rozmów, na które na co dzień nie mamy czasy. W naszym parku odetchniecie wreszcie świeżym powietrzem i zapomnicie o pracy, będącej często powodem największego stresu. Nasz park jest tak piękne, że pary często robią sobie w nim zdjęcia – zachęcamy również do takiej aktywności!

para na kolacji

Restauracja z pysznym, zdrowym jedzeniem oraz piwnica win

Dwór Sieraków oferuje nie tylko piękne otoczenie, ale również przepyszne jedzenie. Nasza kuchnia, zgodnie z najnowszymi trendami, jest sezonowa, zdrowa i smaczna – staramy się w minimalnych ilościach używać cukru, soli oraz tłuszczu. Wszyscy koneserzy win, powinni z kolei docenić naszą piwnicę. Znajduje się w niej aż 404 etykiet, które są do dyspozycji naszych gości. Po pysznym jedzeniu i winie, pary mogą przenieść się do gustownie urządzonych pokoi, w których mogą spokojnie spędzić resztę wieczoru. Jesteśmy dumni, gdyż wszystkie nasze usługi, są na wysokim, cztero-gwiazdkowym poziomie. Nasz obsługa jest zawsze chętna do pomocy i gotowa do dyspozycji, dzięki czemu wypad za miasto z pewnością będzie niezapomniany i nie będziecie mogli się doczekać kolejnego.

Dwór Sieraków zaprasza na romantyczny weekend dla dwojga. Małopolska to przepiękne województwo, którego uroki warto poznać, nie ograniczając się jedynie do Krakowa. Wszystkich, którzy mają ochotę na bliski kontakt z naturą, przepyszne jedzenie i picie, powinni koniecznie nas odwiedzić! Gwarantujemy 100% zadowolenia i satysfakcji z weekendowego wyjazdu, który na pewno będzie wspaniałą odskocznią od troska dnia codziennego.

judyta