Piękne wesele – małopolska ma do zaoferowania magiczne miejsce!

piękna sala weselna

Szukasz magicznego miejsca, w którym miałoby odbyć się Twoje wesele? Małopolska ma Ci do zaoferowania naprawdę malownicze miejsce, które znajduje się w odległości zaledwie 20 km od Krakowa. Dwór Sieraków to hotel, w którym ta ważna ceremonia, na pewno zostanie zapamiętana na bardzo długo.

Dwór Sieraków – wymarzone miejsce na wesele!

Dwór Sieraków, wraz z otaczającym go parkiem, to świetne otoczenie na romantyczną ceremonię. Naszym gościom zostaje oddana elegancka sala balowa, dzięki której można poczuć wzniosłość tej ważnej uroczystości, jaką jest wesele. Małopolska rezydencja ma również do zaoferowania stylowy hol, a także elegancką restaurację, którą można również zaaranżować na salę taneczną. Co wyróżnia nasze miejsce, to profesjonalna obsługa oraz szeroki zakres usług, które mieszczą się w scenie tradycyjnej opłaty za menu weselne.

Jeśli szukasz miejsca, w którym mógłbyś urządzić swoje wesele, Małopolska posiadłość Dwór Sieraków, posiada wszystko, czego potrzebujesz, by uczcić ten wspaniały dzień. Zapewniamy, że zrobimy wszystko, by ta wyjątkowa uroczystość była dokładnie taka, jak sobie ją wymarzyliście. Piękne wnętrze Dworu oraz okalający go park, to naprawdę romantyczne otoczenie, w którym Młode pary mogą przeżyć swoje wesele we wspaniałych okolicznościach. Gwarantujemy, że również goście będą zachwyceni nie tylko samym miejscem, ale także obsługą oraz pysznym jedzeniem i alkoholem. Jak organizować wesele w Małopolsce, to tylko na Dworze Sieraków!

judyta