Najpiękniejsze wesele pod Krakowem

Szukasz miejsca na wesele? Kraków proponuje wiele pięknych lokacji i restauracji, jednak naszym zdaniem pod tą starą stolicą Polski znajduje się miejsce, które z pewnością trafi w gust wielu Młodych Par. Dwór Sieraków to miejsce, które łączy tradycję z nowoczesnością, dzięki czemu stylowy dworek w starym stylu, zyskuje współczesną, cztero-gwiazdkową jakość.

Spędź swoje wesele w iście królewskim stylu!

Dwór Sieraków to miejsce, w którym znajduje się przepiękna sala balowa oraz restauracja, którą oddajemy do dyspozycji naszych gości na wesele. Kraków to miejsce, w którym można skosztować wielu wspaniałych, polskich potraw, jednak my zupełnie nie odbiegamy od niego jakością! Pyszne menu weselne na pewno spotka się z uznaniem Waszych gości, tak samo, jak wino, które jest u nas dostępne bez ograniczeń. Szczycimy się tym, że Młode pary mają wybór aż spośród 404 etykiet – gwarantujemy, że nigdzie nie będziecie mieli aż tak szerokiego spektrum możliwości.

Nasz Dwór okala przepiękny park, który nie tylko pozwala na odpoczynek od miejskiego zgiełku, ale także pozwala na oddech, gdy zmęczy nas weselny gwar. Dzięki niemu, atmosfera całego miejsca jest też bardziej romantyczna, co czyni naszą rezydencję wprost stworzoną na tego typu okazję. Dużo par decyduje się na sesję ślubną właśnie w naszym parku.

Zapraszamy do nas wszystkie pary, które chcą zorganizować niezapomniane wesele. Kraków jako duże miasto może kusić, jednak tylko u nas, poczujecie się jak królewska para!

judyta