Dwór Sieraków – urządź wesele pod Krakowem!

wesele pod krakowem

Mieszkasz w Małopolsce i szukasz miejsca, gdzie mógłbyś urządzić tę jedną z najważniejszych uroczystości w swoim życiu? Dwór Sieraków to miejsce, w którym urządzisz swoje wymarzone wesele pod Krakowem!

Gdzie znajduje się Dwór Sieraków?

Dwór Sieraków znajduje się około 20 km na południe od Krakowa, jest zlokalizowany w drodze pomiędzy Dobrzycami a Wieliczką, na jednym z łagodniej zarysowanych grzbietów Pogórza Wielickiego. Otacza go 4 hektarowy stary park, który gwarantuje spokój i ciszę. Dwór Sieraków został wybudowany w 1847 roku, jednak dzięki gruntownemu remontowi, oferuje dzisiaj cztero-gwiazdkową jakość w klimacie tradycyjnej, ziemiańskiej rezydencji. 30 znajdujących się w nim pokoi, zostało urządzonych w stylu angielskim.

Dwór Sieraków to miejsce, w którym warto zorganizować wesele pod Krakowem. Posiadamy rekomendację Slow Food Polska, a od trzech lat jesteśmy wyróżniani przez prestiżowy przewodnik kulinarny Gauilt&Milla. Naszym powodem do dumy jest piwnica, w której nasi goście mają najszerszy wybór win w całej Małopolsce – do wyboru pozostawiamy aż 404 etykiety.

Wesele pod Krakowem to świetna propozycja dla wszystkich osób, które chcą w ten ważny dla siebie dzień uciec od miejskiego zgiełku. Dwór Sieraków, ze względu na swoje malownicze położenie i wysoką jakość obsługi na wielu poziomach, z pewnością jest najlepszym miejscem do zorganizowania właśnie takiej uroczystości, której ani Młoda para, ani goście, bardzo długo nie zapomną.

judyta