Dwór Sieraków – idealne miejsce na wesele!

Czy wiesz, gdzie w Małopolsce najczęściej są organizowane wesela? Kraków przychodzi Ci pewnie do głowy jak pierwszy, jest nim jednak Dwór Sieraków, który znajduje się w odległości zaledwie 20 kilometrów od miasta słynącego ze Smoka Wawelskiego. Czytaj dalej, jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego nasz Dwór jest tak często wybieramy, jak chodzi o tego typu okazję

Wspaniałe miejsce i okolica

Nasze eleganckie wnętrza to pierwsze, co najczęściej zwraca uwagę Młodej pary. Dwór Sieraków łączy tradycyjne wnętrza we wspaniałym, luksusowym stylu, ze współczesnym standardem, dzięki czemu nasz hotel i restauracja posiadają cztery gwiazdki. Uwagę często zwraca również nasz malowniczy park, który pozwala uciec od zgiełku parom, które na co dzień mieszkają w mieście. Daje też świetną okazję weselnikom, by odpocząć na chwilę od gwaru głośnej uroczystości. Wiele par decyduje się również na zdjęcia ślubne właśnie w naszym parku.

panna młoda

Przepyszne jedzenie i piwnica win

Wszyscy nasi goście, doceniają naszą kuchnię. Gotujemy w zgodzie z obecnymi trendami, staramy się używać soli, cukru i tłuszczu w małych ilościach. Zmieniamy nasze menu cztery razy do roku, gdyż nasze dania podajemy również w oparciu o kalendarz. Wszystkie przygotowywane przez nas posiłki są z wysokiej jakości, starannie dobranych produktów. Staramy się korzystać z usług lokalnych producentów, gdyż dzięki temu mamy pewność, co do źródła kupowanych przez nas składników. Z kolei wokół naszej piwnicy win narosły już legendy, prawdą jednak jest, że umożliwiamy wybór spośród aż 404 etykiet! Gwarantuje to, że Młoda para na pewno znajdzie taki trunek, który nie tylko przypadnie do gustu im, ale również gościom.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zorganizować niezapomniane wesela. Kraków jest bardzo blisko Dworu Sieraków, możecie podjechać do nas na oględziny nawet w tygodniu! Gwarantujemy, że na każdym etapie, oglądania, organizowania i samego wydarzenia, zapewniamy profesjonalną obsługę.

judyta